بیت کوین صبح سه شنبه تقریبا 3.7 درصد کاهش یافت.

بیت کوین صبح سه شنبه تقریبا 3.7 درصد کاهش یافت.

به گفته Coindesk ، قیمت هر سکه حدود 45،798 دلار بود ، در حالی که رقبای Ethereum و Dogecoin به ترتیب حدود 3165 دلار (-3.66)) و 32 سنت (-3.85)) هر سکه معامله می شدند.

بیت کوین در معاملات آخر هفته نتوانست فلات 50،000 دلاری را بشکند و در کوتاه مدت علائم سودآوری را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل: بودجه غیرمتمرکز: آخرین جلد در مشکل هک CRYPTO

داده های CoinDesk نشان می دهد بزرگترین رمزنگاری جهان از نظر ارزش بازار در مدت 24 ساعت 2.5 درصد کاهش یافته است.

با وجود بازدهی سالانه ، بیت کوین 56 درصد افزایش یافته است ، زیرا قیمت ها از 38000 دلار در 4 اوت به 48190 دلار در روز شنبه افزایش یافته است.

بیت کوین صبح سه شنبه تقریبا 3.7 درصد کاهش داشت. (iStock)

در دیگر اخبار ارزهای رمزنگاری شده ، ظاهراً در اقدامی برای جلب رضایت تنظیم کننده های مالی ، اپراتور بزرگترین صرافی کره جنوبی از نظر حجم معاملات راه حلی برای مبارزه با پولشویی ارائه می دهد.

بر اساس این گزارش ، بازوی تحقیقاتی فناوری بلاکچین ، Lamda 256 ، اپراتور صرافی ارزهای رمزنگاری شده Upam ، Dunamu ، راه حل VerfiyVASP خود را برای فعالیت معاملات خود در سنگاپور راه اندازی کرده است.

بر اساس گزارش کره جنوبی هرالد ، کره جنوبی در ماه آینده شاهد راه حل “قانون سفر” دونامو برای Upbit خواهد بود.

CRYPTOCURRENCY INVESTOR هشدار می دهد نظارت بر دولت می تواند “قانون بد” ایجاد کند

این قانون ، که در سال 2019 به اجرا درآمد ، در مورد همه ارائه دهندگان خدمات دارایی های مجازی (VASPs) صدق می کند و توسط گروه ویژه اقدام مالی (FATF) ناظر بین دولتی برای مبارزه با پولشویی اجرا می شود. Coindesk گزارش داد ، شرکت های رمزنگاری نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات شناسایی شخصی برای معاملات بالاتر از مقدار مشخص دارند.

در اسپانیا ، کمیسیون بازار اوراق بهادار این کشور برای 12 شرکت ، از جمله صرافی های رمزنگاری Huobi و Bybit ، هشدار داد که در هنگام ارائه خدمات سرمایه گذاری در مقامات ثبت نشده اند.

با کلیک کردن در اینجا ، FOX BUSINESS ON THE GO را دریافت کنید

هشدارها لزوما به این معنا نیست که مبادلات از کشور ممنوع خواهد شد. SMC اسپانیا فقط دارای اختیارات اداری است و بر اساس وب سایت خود ، باید از دستگاه قضایی درخواست تجدید نظر کند تا شرکت ها را تحریم کند.

وب سایت اسپانیایی زبان CriptoNoticias گزارش داد که این هشدار به منظور هشدار به اپراتورها و مصرف کنندگان است.

source link

https://tinyurl.com/ruh9tss

دیدگاهتان را بنویسید