دانلود پایان نامه ارشد درمورد اینترنت اشیا، مدیریت اطلاعات، انعطاف پذیری، تأمین کننده

دانلود پایان نامه

آینده

6-1 نتیجه گیری
تکثیر وسیله ها با ظرفیت های ارتباطی – محرک در حال نزدیک شدن به تصور یک اینترنت اشیایی هستند که درک کننده و عامل عملکردهای یکپارچه ی ترکیب شده با ظرفیت های پیش زمینه و جدید ممکن شده از طریق دسترسی به منابع غنی اطلاعات جدید هستند. تکامل تدریجی نسل بعدی سیستم موبایل ها متکی به خلاقیت کاربران در طراحی کاربردهای جدید خواهد بود. IOT یک تکنولوژی پدیدار شده ی ایده آل برای تأثیر روی این ناحیه توسط تأمین داده های استنتاج شده ی جدید و نیازمند منابع محاسباتی برای ایجاد کاربردهای چرخشی و انقلابی است. در اینجا یک توده ی کاربر محور مبتنی بر مدل سازی برای نزدیک شدن به این هدف از طریق فعل و انفعالات توده های خصوصی و عمومی نمایش داده شده است. در این راه نیازهای اهداف کاربران به جلو آورده می شود. اجازه دادن برای انعطاف پذیری ضروری برای مواجه شدن با گوناگونی ها و گاهی رقابت نیازمند بخش های مختلف است. ما یک چهارچوب تهیه شده توسط توده ی قابل مقیاس برای تأمین یک ظرفیت برای آگاه کردن ظرفیت بهره برداری از IOT را پیشنهاد می کنیم.
چهارچوب اجازه ی جداسازی موضوعات شبکه ای، محاسبه ای – ذخیره سازی و تجسم فکری را در نتیجه ی مجوز رشد مستثل در هر بخش را می دهد اما کامل کردن هر کدام از دیگری تقسیم شده است. استانداردسازی ای که در مسیر حرکت هرکدام از این زمینه هاست به طور مخالف تحت تأثیر توده مرکز خودش قرار نخواهد گرفت. در پیشنهاد یک چهارچوب جدید مرتبط با چالش های مشخص شده ی طبقه بندی شده از تفسیر مناسب و تجسم فکری مقدار وسیعی از اطلاعات از طریق سیاست، امنیت و مدیریت اطلاعات و موضوعاتی است که باید مانند یک خط مشی برای اینکه آن به طور موثق قابل دوام باشد پشتیبانی و تأیید شود. یکپارچگی و تحکیم ابتکار عمل های بین المللی کاملاً به طور شفاف تسریع کننده پیشرفت یک IOT و تأمین کننده ی یک دیدگاه پوشش دهنده برای عناصر اساسی و یکپارچه ای است که می تواند یک IOT قابل استفاده را تحویل دهد.
6-2 کارهای آینده
6-2-1 اینترنت اشیاء آتي
جزئیات طرح جامع نسل پنجم موبایل کشور
دردسرهای هوشمندی وسایل شخصی
اینترنت اشیا چگونه دنیای ما را تغییر می‌دهد
چگونه گرافن صنعت فناوری را متحول خواهد کرد؟
انتقال برق به یک دوربین از طریق فناوری وای-فای
حریم خصوصی در اینترنت اشیا چه ارزشی دارد؟
سامسونگ با آرتیک به هوشمندسازی خانه‌ها نزدیکتر میشود
پدیده IoT چه تهدیدات جدیدی را متوجه دنیای ما میکند؟
آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی
اینترنت اشیا زندگی انسان را تغییر خواهد داد
تجهیز وسایل زندگی به اینترنت اشیا
6-2-2 نمونه ای از امکانات آینده شرکت های موفق در بازار تکنولوژی
6-2-2-1 Google Brilloسیستم عاملی برای اینترنت اشیا
گوگل آماده است تا این معجون درهم و برهمی که «اینترنت اشیا» نامیده می شود را سر و سامان دهد. امروز و در همایش Google I/O این شرکت Brillo را معرفی کرد؛ چیزی که خود شرکت آن را «سیستم عامل اینترنت اشیا» می نامد و نسخه پیش نمایش آن که مختص توسعه دهندگان است در سه ماهه سوم امسال عرضه خواهد شد.
6-2-2-2 برنامه ریزی گوگل برای معرفی سیستم عامل مخصوص اینترنت اشیا
این سیستم عامل در حال حاضر با نامBrilloشناخته می شود و به صورت اختصاصی برای اینترنت اشیا طراحی گشته است. البته Brillo هم اکنون تنها یک اسم رمز است و به احتمال زیاد سیستم عامل جدید، به عنوان نسخه ای از اندروید معرفی می گردد.
این سیستم عامل به نحوی طراحی شده است که محصولاتی با سخت افزار بسیار ضعیف نیز قادر به اجرای آن باشند. طبق شنیده هاBrillo برای اجرا تنها به ۳۲ یا ۶۴ مگابایت رم نیاز دارد. در واقع گوگل با این ترفند می خواهد ترتیبی دهد تا وسایل خانگی همچون یخچال، ماشین لباس شویی و. …
اینترنت اشیا یا IoT در حال حاضر یکی از داغ ترین بحث های دنیای تکنولوژی به شمار می رود و بی شک در آینده تاثیر آن بر زندگی

این نوشته در پایان نامه ها و مقالات ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید